Galeri

Zumba da zumba

Konu, 'Spor' kısmında muresin tarafından paylaşıldı.

1. muresin

muresin Üye

Kızçeleeer merhaba.Uzun zamandır giremedim siteye ama çok güzel bir fikirle geri döndüm. Doğumdan sonra kilolara baya takmıştım ama bir türlü başlayamadım. Hepimize olur ya tamam bu pazartesi son diyete spora başlıyorum der ve çarşamba olmadan diyetten eser kalmaz. Ama bu sefer vazgeçmek yok.Neyse kararımın üstüne müzik dinlerken birden zumbayı gördüm o ne acaba derken bir baktım istemsizce bende oynamaya başlamışım okadar hoşuma gitti ki yarım saate yakın oynamışımdır.Ben bu kadar ter attıran bir spor görmedim tüm vücut aynı anda çalışıyor ve orantılı kilo verip sıkılaşıyoruz.Bence geç kalmadan gelin beraber zayıflayalım.Kilo herzaman sıkıntı vermiştir insanlara bel ağrısı,bacak ağrısı,varisler,şeker,tansiyon ve daha sayılabilecek birçok hastalık. Bunlarla uğraşmamak için gelin kilo verelim fit fit gezelim

Son düzenleme: 26 Aralık 2016
    Admin bunu beğendi.
  2. Filizz

Filizz Yeni Üye

Kesinlikle çok etkili tüm vücut çalışıyor inanılmaz ter döktürüyor ama benim favorim ütü yaparken dans etmek Hem ütü sıkıcı olmaktan çıkıyor hem de güzel ter atılıyor hem iş hem spor bi taşla iki kuş

Sayfayı Paylaş