Galeri

Sincan Özel Koru Hastanesi

Konu, 'Hastaneler' kısmında Admin tarafından paylaşıldı.

1. Admin

Admin Site Kurucusu Yetkili Kişi

Özellikle hamilelerin sıklıkla merak ettiği hangi hastanede doğum yapsam konusuna gelelim.Heleki ilk doğumuysa nasıl bir ikilem oluştuğunu bizzat yaşayanlardanım :) doktorların olumsuz konuşmalarına rağmen olmaz denilen bebek oluverdi. Doktorum bile hayretler içerisinde kalmıştı mucize bebek demişti bizim sıpaya:) bu kadar olumsuzluğun üstüne devlet hastanesine gitmeyi istemedim açıkcası:oops: çok şükür hamileliğimi önceki iki düşüğüme rağmen sağlıklı bi şekilde tamamladım. Buarada tüm kontrollerime de koru hastanesinde oldum. Sıra geldi sabırsızlıkla beklediğimiz o ana 24 şubat günü hiç ağrım sancım olmamasına rağmen gece 3 de suyum geldi tabi biz apar topar hastaneye taşındık ilk bebek tecrübe yok heyecan çok :) hemen yatırdılar ilgi alaka gece olmasına rağmen gayet güzeldi ama normal doğum beklerken açılma olmaması sebebiyle sezeryana alındım. Aslında en çok korktuğum doğum tipiydi. Hayatımda ameliyata girmeyi bırakın bayılmadım bile :) neyse sabah doktorum okadar güler yüzlüydiki korkudan eser kalmadı hatta gülerek girdim doğuma :) çıktığımda tam baygın olduğum için çok fena uyanırım diyordum ama sanki 10 gündür uyumuşumda dinlenerek kalkmış kadar dinç uyandım tabi o anda direk bebeğimi görmek istedim ne ağrı ne sızı gayet iyiydim çok şükür. Bebeğimi görünce dünyalar benim oldu:p sanki hep karnımda yaşıycakmış gibi geliyodu iyi bi ikili olmuştuk oğluşumla tabi tekmeleri saymassak :rolleyes::D doğum öncesi dinlediğim o işkence sahneli:eek:doğum hikayeleriyle hiç alakam olmadı herkesin acı eşiği farklı dayanabilme noktası farklı o yüzden doğum öncesi anlatılanlara pek itibar etmeyin. Arkadaşınız çok acı çekmiş olabilir ama bu anlattığı sizinde aynısını yaşayacağınız anlamına gelmez unutmayın;) herneyse ben sezeryandan sonra çok ağrım olur diye düşünürken sevgili koru hastanesi buna çözüm bulmuş normal serumun haricinde birde ağrı kesici taktılar elimede buton verdiler ben ağrı geldikçe 20 dk yada 30 dk da bir butona bastım gayet rahattım:) ablamda izmirde özel hastanede sezeryan olmasına rağmen ağrıdan duramadı hemşirelere annem rica ede ede ağrı kesici yaptırdılar. O yüzden gideceğiniz hastaneyi çok iyi araştırın derim. Ankarada olanlara tavsiye edebileceğim bir yer koru hastanesi. Hem ilgi alaka hemde hijyen ve sağlık açısından düşünmenizi öneririm şahsen ben ikinci doğumuma da koru hastanesinde yapmayı düşünüyorum. Herkese iyi akşamlar. Buradan soramayacağınız sorular varsa özelden mesaj atabilirsiniz;)

muresin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş