Galeri

Goji üzümü ile zayıflama

Konu, 'Beslenme ve Diyet' kısmında Admin tarafından paylaşıldı.

1. Admin

Admin Site Kurucusu Yetkili Kişi

Merhabaaa canlarım size bu aralar gündeme bomba gibi düşen herkesin konuştuğu goji üzümünden bahsetmek istiyorum:) bende internette okuyup denemek için aldım 5-6 kilo fazlam var.hamileliğimde 23 kilo aldım 17 kiloyu verdim yavaş yavaş ama 6 kilo ne yaptıysam gitmedi bende son çare olarak goji üzümünü denemeye karar verdim. Denemek için yarım kilo aldım kilosu 70 tl idi. Sabah öğle akşam 20 tane yiyorum tatlı yeme isteğim neredeyse tamamen kesildi. Bir ay olmak üzere 2 kilo gitti. aslında daha fazla verebilirdim ama yediklerime bu aralar dikkat edemedim o yüzden şimdilik sadece iki kilo:cool: ayrıca yarım mekik çekiyorum göbeğim baya eridi eskiye nazaran:)goji üzümünü deneyen varmı aranızda güzel kilolar veren deneyimlerinizi yazın kızlar hep beraber faydalanalım kilolardan kurtulalım:p

Son düzenleme: 8 Şubat 2016
  2. muresin

muresin Üye

Bende çok duydum ama denemek nasip olmadı siz nasıl kullanıyosunuz biraz bilgi verir misiniz? araştırırken gerçekten zayıflayanları okudum.istikrarlı bi şekilde kullananlar ciddi anlamda zayıflamış.bende meyvesini mi alsam yoksa çayını mı alsam kararsız kaldım. siz nereden temin ettiniz?

3. muresin

muresin Üye

bide yoğurt pul biber limon diyeti varmış oda göbek yağlarını eritiyormuş.3 kaşık yoğurt 1 çay kaşığı pul biber yarım limon sıkılıp sabah ve gece yatmadan önce yenildiğinde yağları yakıyormuş hanımlar bilginize ;)

Sayfayı Paylaş